Bicikl od 24 inča
Uvod u proizvod
| Materijal vilice | željezo |
| Zupčanici | 24 Brzina |
| Ovjes vilice | Da |
| Veličina kotača | 20" |
| Materijal okvira | željezo |
| Sustav kočenja | Disk kočnica |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | željezo |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (bez stražnjeg amortizera) |
| Širina gume | 2 |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | HBJB-JBZF |
| Bruto težina | 15.9 |
| Neto težina | 11.3 |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Duljina (m) | 1.4 |
| Pun kapacitet | 100 kg |
| OEM | Logo kupca OEM-a |
| Ime proizvoda | KID20 |
| Veličina | 10.5 |
| Kočnica | RS, disk kočnica s povlačenjem sajle + disk HS1 (160/160) |
| Poluga mjenjača | EF500-24S |
| Volumen | 0.2m³ |
| MOQ | 1KOM |
| Jamstvo | 3 godine |
| Natjecanje | brdski biciklizam |
| Kvaliteta | 100% zajamčeno zadovoljstvo |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | 1.Materijal: Kartonsko pakiranje i pakiranje plastične folije, kartonsko pakiranje izvana. 2.Veličina: 140cm*75cm*20cm. 3. komad: jedan bicikl u jednom kartonu 4. Veličina spremnika: 290 komada u spremnik od 40 HQ. 120 komada u spremnik od 20 HQ. |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 115X22X69 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 15.900 kg |


Krećite se različitim terenima s povjerenjem, zahvaljujući zadebljanoj prednjoj vilici koja apsorbira udarce, pružajući glatku i kontroliranu vožnju. Vanjske gume nisu samo zadebljane radi povećane izdržljivosti, već su i dizajnirane za optimalnu trakciju, osiguravajući sigurno prianjanje na cestu. Nadopuna ovih značajki su elegantni naplatci od aluminijske legure, koji pridonose i estetici i ukupnoj snazi bicikla.


Sigurnost se susreće s inovacijom uz uključivanje vrhunskih svjetala, poboljšavajući vidljivost u uvjetima slabog osvjetljenja. Osvijetlite svoj put s povjerenjem, bilo da krstarite gradskim ulicama ili uživate u noćnoj avanturi. Prednje i stražnje disk kočnice dodatno naglašavaju sigurnost, pružajući pouzdanu i osjetljivu snagu kočenja za poboljšanu kontrolu i bezbrižnost.

Popularni tagovi: Bicikl od 24 inča, proizvođači, dobavljači, tvornica bicikala od 24 inča u Kini, jeftina djeca s dva kotača, biciklistička krema za dječji bicikl, Djevojke mladi bicikl, Bicikli za magnezij za djevojke, čvrsta djeca bicikl, Mladi bicikli za djecu
Sljedeći: Dječji brdski bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti





