Bicikli za 14-godišnjake
Uvod u proizvod
| Materijal vilice | Željezo |
| Zupčanici | 7'21 Jedna brzina |
| Veličina kotača | 12 14 16 18 20 |
| Materijal okvira | Željezo |
| Sustav kočenja | Dvostruka V kočnica |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Željezo |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (bez stražnjeg amortizera) |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | HBJB-TT |
| Ovjes vilice | Da |
| Bruto težina | 12 kg |
| Neto težina | 10 kg / različite veličine |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Duljina (m) | 1.2 |
| Pun kapacitet | 200 kg |
| Ime proizvoda | Kineski jeftini novi dječji bicikl 2021 |
| Ključne riječi | Kineski jeftini novi dječji bicikl 2021 |
| Boja | Boja se može prilagoditi |
| Kočnica | Disk kočnica |
| Okvir | Hi-ten Čelik |
| Vrsta kotača | 12'14'16'18'20'22 inčni kotači sa žbicama ili jedan kotačić |
| Kategorija | Fat bike za odrasle, snježni bicikl, fatbike brdski bicikl brdski bicikl |
| OEM | Logo kupca OEM-a |
| Potvrda | ISO9001 CE |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | 1kom/karton ili prema zahtjevima kupca. |
| Luka | LUKA TIANJIN |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 100X29X50 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 15.000 kg |
| Sposobnost opskrbe | 10000 kartona/kartona po kvartalu |


Poboljšavajući iskustvo vožnje, naša 38-cijevasta prednja vilica apsorbira udarce, jamčeći glatko i kontrolirano putovanje po različitim terenima. Visoko elastično pamučno udobno sjedalo od mat kože dodaje dašak luksuza u vožnju, omogućujući tinejdžerima da uživaju u produženim biciklističkim sesijama bez kompromisa u udobnosti.


Kvaliteta je najvažnija, a naši bicikli za 14-godišnjake imaju zapečaćeni donji nosač za smanjeno trenje i povećanu izdržljivost. Proširene i zadebljane noge ruleta u obliku ribe osiguravaju stabilnost i kontrolu, dajući mladim jahačima samopouzdanje da istražuju svoju okolinu.


Priuštivost je ključna, a naša izravna tvornička prodaja nudi povoljnu cijenu za ove bicikle bogate značajkama. Pozivamo na upite i narudžbe, pozdravljajući roditelje i tinejdžere da dožive savršenu kombinaciju stila, udobnosti i performansi. Oslobodite duh avanture s našim biciklima za 14-godišnjake, gdje svaka vožnja postaje nezaboravno putovanje prema neovisnosti i istraživanju.
Popularni tagovi: bicikli za 14-godišnjake, Kina bicikli za 14-godišnjake proizvođači, dobavljači, tvornica, Poklopac sjedala za dječji bicikl, biciklističke cipele za djecu s dva kotača, Držač boce za vodu za dječji dva kotača, Lanac čuvar za djecu s dva kotača, Kickstand za dječji bicikl, biciklistički dres za dječji bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti





