Dječji bicikl Dječji bicikl od 18 inča
Uvod u proizvod
| Materijal vilice | Željezo |
| Ovjes vilice | Da |
| Sustav kočenja | Mehanička disk kočnica/Hidraulična kočnica |
| Veličina kotača | 700c,23c,25c,28c |
| Zupčanici | 21 Brzina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | HBJB-JB--T8 |
| Širina gume | 26*2.6" |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Vrsta okvira | Potpuni okvir otporan na udarce |
| Vrsta pedale | Obične/Aluminijske pedale |
| Pun kapacitet | 200 kg |
| Duljina (m) | 1.8 |
| Neto težina | 15 kg |
| Bruto težina | 17 kg |
| Sustav promjene brzine | Shimano/ltwo/Microshift |
| Kočioni sustav | mehanička disk kočnica/hidraulička kočnica |
| Kotač | kotač sa žbicama/kotač noža |
| Materijal okvira | visokougljični čelik |
| Pedala | PVC/aluminijska pedala |
| Prednja vilica | 38 zadebljana prigušna vilica |
| Guma | Guma11 |
| Lanac | pozicioniranje lanca |
| Toranj kotač | kotač tornja za pozicioniranje |
| Detalji pakiranja | karton |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 136X21X73 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 15.000 kg |


Zadebljana prednja vilica s 38-cijevom postavlja temelje za stabilnu i sigurnu vožnju, osiguravajući mladim biciklistima da se mogu pouzdano kretati različitim terenima. Uparen s podebljanim gumama visokog sadržaja, ovaj bicikl jamči izvrsnu trakciju, omogućujući djeci da s lakoćom istražuju dok istovremeno jača povjerenje u svoje biciklističke sposobnosti.


Stil se susreće s funkcionalnošću s aluminijskim dvoslojnim ravnim glodanim obručem u obliku slova T, s ukrasima od traka u boji koji biciklu daju živu notu. Unutrašnjost boje visokog sjaja ne samo da poboljšava cjelokupnu estetiku, već također osigurava dugotrajnost, otpornost na habanje kako bi motocikl ostao svjež i privlačan.


Priuštivost je ključna, a naša izravna tvornička prodaja nudi povoljnu cjenovnu točku, čineći ovaj dječji bicikl prepun značajki dostupnim roditeljima koji traže pouzdanu i ekonomičnu opciju. Srdačno vas pozivamo da se raspitate i naručite, omogućujući vašem djetetu da se upusti u bezbrojne avanture s biciklom koji besprijekorno spaja sigurnost, udobnost i stil. Prihvatite radost istraživanja iz djetinjstva i aktivne igre s našim 18-inčnim dječjim biciklom, gdje je svaka vožnja korak prema poticanju ljubavi prema aktivnostima na otvorenom i zdravom, aktivnom načinu života.
Popularni tagovi: dječji bicikl 18 inčni dječji bicikl, Kina dječji bicikl 18 inčni dječji bicikl proizvođači, dobavljači, tvornica, Lanac čuvar za djecu s dva kotača, Neonska odjeća za dječji bicikl, Držač boce za vodu za dječji dva kotača, biciklističke kratke hlače za djecu s dva kotača, predškolski bicikl, Poklopac sjedala za dječji bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







