Studentski bicikl
Uvod u proizvod
| Materijal vilice | Željezo |
| Zupčanici | Jedna brzina |
| Veličina kotača | 26" |
| Materijal okvira | Željezo |
| Sustav kočenja | V kočnica |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijska legura |
| Vrsta okvira | Potpuni okvir otporan na udarce |
| Širina gume | 26*2.5" |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | KAQ-MK |
| Ovjes vilice | Da |
| Bruto težina | 18 |
| Neto težina | 16 |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Duljina (m) | 1.7 |
| Pun kapacitet | 160 kg |
| Luka | Luka Tianjin ili prema zahtjevu kupca City Bike Modni bicikl za žene OEM ženski bicikl dobre kvalitete Ženski bicikl gradski bicikl |
| Sposobnost opskrbe | 5000 komada/komada tjedno |


Izrazite svoju individualnost s našim studentskim biciklom, dostupnim u živopisnoj paleti boja za svačiji ukus. Ono što izdvaja ovaj bicikl je opcija za prilagodbu boja, omogućavajući studentima da personaliziraju svoje vožnje i daju izjavu koja odjekuje njihovom jedinstvenom osobnošću. Od klasičnih nijansi do hrabrih i živih nijansi, izbor je raznolik kao i učenici koji ih voze.


Kako bismo zadovoljili različite potrebe učenika, naš je bicikl dostupan u različitim veličinama, osiguravajući udobno i prilagođeno pristajanje svakom vozaču. Ova prilagodljivost čini naš studentski bicikl prikladnim za studente svih uzrasta, od mladih vozača do onih koji putuju sveučilišnim kampusima. Fleksibilnost u određivanju veličine ima za cilj pružiti iskustvo vožnje po mjeri, uzimajući u obzir jedinstvene zahtjeve svakog učenika.

Popularni tagovi: studentski bicikl, kineski proizvođači studentskih bicikala, dobavljači, tvornica, biciklistički dres za dječji bicikl, kišni kabanica za dječji bicikl, biciklističke kratke hlače za djecu s dva kotača, blatnjav za dječji bicikl, Lanac čuvar za djecu s dva kotača, predškolski bicikl
Par: Omladinski bicikl
Sljedeći: Bicikl za mlade Visoko ugljični čelik
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti




