Fat Tire Electric Mountain
Uvod u proizvod
| Zupčanici | 7 brzina |
| Materijal okvira | Aluminijska legura |
| Položaj motora | Motor stražnje glavčine |
| Položaj baterije | Integrirana baterija |
| Pametan tip | Elektronički, digitalni |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | DGCS-X2-A |
| Raspon po snazi | 31 - 60 km |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Zakretni moment | 70-80 Nm |
| Vrijeme punjenja | >3 sata |
| Ime proizvoda | Električni planinski bicikl |
| Baterija | 48V 10.4Ah litijska baterija |
| Snaga motora | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Okvir | Aluminijska legura |
| Kočnica | De-kočnica |
| Motor | 350W--1000W |

Oslobodite uzbuđenje terenskog istraživanja s našim vrhunskim električnim brdskim biciklom Fat Tire. Pedantno izrađen za osvajanje zahtjevnih terena, ovaj bicikl besprijekorno kombinira snagu, svestranost i stil za vrhunsku avanturu na otvorenom. Uz prilagodljive boje, elegantan okvir od aluminijske legure i neto težinu od 29 kg, ovaj bicikl postiže savršenu ravnotežu između estetike i performansi.

Pokretan dinamičnim integriranim motorom kotača od 350 W-1000, električni brdski bicikl Fat Tire pruža brzine u rasponu od udobnih 25/sat do uzbudljivih 45/sat, osiguravajući uzbudljivu i učinkovitu vožnju kroz planine, staze i neravne krajolike . Litijska baterija, dostupna u različitim kapacitetima od 48V10.4A do 48V25A, pruža impresivan domet od 40 kilometara do nevjerojatnih 80 kilometara, što vam omogućuje da istražite daleko i naširoko s jednim punjenjem.

Kretanje različitim terenima je olakšano uz specijalizirane značajke, uključujući uljnu žutu prednju vilicu za amortizaciju motornih saonica, posebne gume 26*4.0 za električna vozila i Shimano 7-brzinski slobodni kotač za besprijekorne prijelaze brzina . Vodootporna brtva na središnjoj osi, zajedno s posebnim lancem protiv hrđe, osigurava izdržljivost i dugovječnost, čak i u teškim vremenskim uvjetima.
|
Parametri proizvoda |
|||
|
Veličina: |
26 inča |
Materijal okvira: |
Zrakoplovna aluminijska legura |
|
Opterećenje: |
150 kg |
električni strojevi: |
500-1000W |
|
Baterija: |
48v10.4a litijska baterija |
Neto težina: |
28 kg |
Popularni tagovi: masna guma električna planina, Kina masna guma električna planina proizvođači, dobavljači, tvornica, Govorio za električni bicikl, električni bicikl s niskim udjelom ugljika, stabljika za električni bicikl, Amortizer za električni bicikl, ventil za električni bicikl, Hub za električni bicikl
Sljedeći: E-bicikli za odrasle
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti








