Brdski bicikl s aluminijskim okvirom
Uvod u proizvod
| Materijal okvira | Željezo |
| Materijal vilice | Željezo |
| Ovjes vilice | NE |
| Sustav kočenja | Disk kočnica |
| Veličina kotača | 24" 26" |
| Zupčanici | 21 Brzina |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijska legura |
| Širina gume | 26*1.95 |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Broj modela | BJQ-MJM600 |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (bez stražnjeg amortizera) |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Pun kapacitet | 150 KG |
| Duljina (m) | 1.8 |
| Neto težina | 16 kg |
| Bruto težina | 18 kg |
| artikal | MTB bicikli za odrasle muškarce |
| Kočnica | DISK kočnica |
| pedala | plastika ili legura mogu birati |
| okvir | željezo |
| zahvat | guma |
| Mjenjač | Kineska marka ili Shimano |
| Boja | narančasto/plavo/žuto/crveno |
| Stil | Moderan |
| Jamstvo | 1 godina |
| Materijal oboda | Aluminij |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | 85%SKD 45%SKD CKD ILI AB KARTON veleprodaja bicikala 26 cola bicikl 24" mtb bicikl gume 26x1.95 mtb bicikl spoke /cycel bicikl/ bicikli za odrasle muškarce |
| Luka | Luka Tianjin ili kao zahtjev kupaca |
| Sposobnost opskrbe | 20000 komada/komada mjesečno žbice za bicikle /cycel bicikl/ bicikli za odrasle muškarce |
Upustite se u uzbudljive avanture s našim brdskim biciklom: gdje se inovacija susreće s vrhunskom izvedbom!

Predstavljamo naše najnovije čudo, brdski bicikl s aluminijskim okvirom – vrhunac inženjerske izvrsnosti i dokaz naše predanosti pružanju vozačima neusporedivog iskustva na otvorenom. U daodebaou smo pažljivo dizajnirali ovaj bicikl da bude vaš ultimativni suputnik na izazovnim stazama, nudeći vrhunske značajke koje osiguravaju vrhunske performanse i dugotrajnost.
Inovativni okvir od aluminijske legure:

U srži našeg brdskog bicikla leži njegov inovativni unutarnji okvir za usmjeravanje kabela od aluminijske legure. Izrađen s preciznošću, ovaj okvir ne samo da jamči iznimnu snagu, već također pruža lagano i agilno iskustvo vožnje. Besprijekorno unutarnje usmjeravanje kabela poboljšava estetiku bicikla, dajući mu elegantan i moderan izgled dok istovremeno smanjuje rizik od habanja i pucanja kabela.
Izvanredan sustav ovjesa:

Opremljen robusnom prednjom vilicom za amortizaciju udaraca debljine 38 mm, naš bicikl osigurava glatku i stabilnu vožnju čak i na najneravnijim terenima. Bilo da se nosite s kamenitim stazama ili se spuštate niz strme brežuljke, sustav ovjesa učinkovito apsorbira udarce, pružajući optimalnu kontrolu i udobnost. To znači da se možete usredotočiti na uživanje u vožnji, sigurni u sposobnost vašeg bicikla da se s lakoćom nosi s neravnim stazama.
Elegantan dizajn i vrhunska završna obrada:

Precizan prijenos i pouzdano kočenje:

S naprednim Guobianovim 24-sustavom prijenosa brzine i pouzdanim mehaničkim disk kočnicama, naš motocikl nudi besprijekorno mijenjanje brzina i osjetljivu snagu zaustavljanja. Savladavajte izazovne uspone i nizbrdice s lakoćom, sigurni u preciznost vaših promjena brzina i trenutnu sposobnost zaustavljanja vaših kočnica. Ova razina kontrole omogućuje vam navigaciju bilo kojom stazom s pouzdanjem i preciznošću.
Popularni tagovi: brdski bicikl s aluminijskim okvirom, Kina brdski bicikl s aluminijskim okvirom proizvođači, dobavljači, tvornica, Aluminijski okvir izvan ceste, Aluminijski okvir staza bicikala, Odrastao brdski biciklizam, Odrasli cestovni ciklusi, kaseta s brdskim biciklima, Planinski bicikl za čovjeka
Sljedeći: Trail brdski bicikli za muškarce
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti





