
Električni tricikli za odrasle
Jednostavan otvoreni tricikl Triciklo De Carga s košarom
Uvod u proizvod
| Vlast | 351 - 500w |
| napon | 60V |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | XL-A7 |
| Vrijeme punjenja (h) | 5-7h |
| Sposobnost ocjene | Veći ili jednak 25 stupnjeva |
| Kilometraža u vožnji | 50-70 km |
| Koristiti za | Putnik |
| Tip tijela | Otvoren |
| Certifikacija | Eec, CCC |
| Putnici | 2 |
| Kočioni sustav | Prednji bubanj + stražnji bubanj |
| Veličina gume | 3.00-8 Čelični naplatak kotača |
| Masa praznog vozila | Manje od ili jednako 100 kg |
| Kapacitet nosivosti | 200-300 kg |
| Vrsta vožnje | Električni |
| Naziv marke | PuTian |
| Mjesto podrijetla | Kina |
| Veličina | 1840*730*1010 mm |
| Težina vozila: | 97 kg |
| Motor: | 60V 500W |
| Upravljač: | 60V 12-Cijev |
| Baterija: | 20AH |
| Prednji amortizer: | Unutarnji opružni hidraulički amortizer |
| Stražnja osovina: | Središnji diferencijal Split |
| Prikaz: | Digitalni |
| Sadržaj zaslona instrumenta: | Baterija/napon/brzina |
| Prednja svjetla: | LED |
| Detalji pakiranja | Kartonska ambalaža |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 184X73X101 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 100.000 kg |


Uz kočnice u glavčini i sprijeda i straga, naši tricikli pružaju pouzdanu snagu zaustavljanja, osiguravajući vašu sigurnost u svakoj vožnji. Vrhunske gume bez zračnica ne samo da poboljšavaju ukupnu izvedbu, već pridonose i glatkom putovanju koje je otpornije na probijanje, što vam omogućuje da s lakoćom prijeđete različite terene.


Dizajnirani za udobnost i praktičnost, naši tricikli imaju vodootporni upravljač s pet zvjezdica, koji osigurava sigurno držanje čak iu nepovoljnim vremenskim uvjetima. Ekološki prihvatljiva boja boje ne samo da dodaje dašak sofisticiranosti, već također odražava našu predanost održivoj i ekološki osviještenoj proizvodnoj praksi.


Ono što izdvaja naše električne tricikle za odrasle nisu samo njihove iznimne karakteristike, već i pristupačnost. Po konkurentnoj cijeni, ovi tricikli nude nenadmašnu kombinaciju kvalitete i vrijednosti. Iskoristite našu izravnu tvorničku prodaju kako biste iskusili praktičnost, performanse i stil koji naši tricikli donose u vaše svakodnevno putovanje na posao. Dobro došli da se raspitate i naručite – revolucionirajte svoju vožnju s našim električnim triciklima za odrasle danas!
Popularni tagovi: električni tricikli za odrasle, proizvođači, dobavljači, tvornica električnih tricikla za odrasle u Kini, Drift Trike s papučicama, Specijalizirani bicikli za staze, Izvan cestovne masnoće umorni električni bicikl, Djevojke bicikla, Multifunkcionalni bicikl, Električno biciklizam baterije
Sljedeći: Mobility skuter na 3 kotača
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
