Bicikl od 20 inča
Uvod u proizvod
| Materijal vilice | Željezo |
| Zupčanici | Jedna brzina |
| Veličina kotača | 20" |
| Materijal okvira | Željezo |
| Sustav kočenja | Disk kočnica |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijska legura |
| Kotači za vježbanje | NE |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (bez stražnjeg amortizera) |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | KAQ-TK |
| Ovjes vilice | Da |
| Bruto težina | 14 kg |
| Neto težina | 13 kg |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Duljina (m) | 1.4 |
| Pun kapacitet | 100 KG |
| Ime proizvoda: | Kineska tvornica bicikala opskrbljuje visokokvalitetni 20 dječji ciklus |
| Kategorija | Dječji bicikl, dječji bicikl, dječji biciklistički bicikl, beba |
| Stil | Kineska tvornica bicikala opskrbljuje visokokvalitetni 20 dječji ciklus |
| Okvir | Visoko ugljični čelik |
| Boja | Plava, zelena, crvena, narančasta |
| Veličina | 20 inča |
| Obod | Aluminijska legura |
| Sedlo | udobno |
| OEM | prihvatljiv |
| Značajka | Jednostavan za instalaciju za kinesku tvornicu bicikala 20 dječjih ciklusa |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | SKD 85% ili koliko vam je potrebno za ZALIHE veličine 20" dječji dječji bicikli za bebe bicikl dječji/dječji bicikl za snažne/hladne ružičaste bicikle za djecu od 20 inča |
| Luka | TIANJIN |
| Sposobnost opskrbe | 10000 komada/komada mjesečno |


Izrađen imajući na umu udobnost vozača, naš 20-inčni bicikl ima plišano i zadebljano sjedalo, čime se osigurava da svako putovanje nije samo vožnja, već prekrasno iskustvo. Bilo da krstarite ulicama susjedstva ili istražujete slikovite staze, ovo udobno sjedalo pruža potporu potrebnu za dugotrajnu vožnju, što ga čini prikladnim i za ležerne izlete i za avanturističke biciklističke pothvate.


Dostupan u raznim veličinama i bojama, naš 20-inčni bicikl nudi mogućnosti prilagodbe prema individualnim željama. Bilo da se radi o klasičnom i bezvremenskom izgledu ili živoj i odvažnoj izjavi, vozači imaju slobodu odabrati bicikl koji odražava njihov jedinstveni stil. Podrška za prilagodbu nadilazi estetiku, dopuštajući vozačima da dodatno personaliziraju svoje biciklističko iskustvo.


Po povoljnoj cijeni i dostupan putem izravne prodaje u tvornici, naš 20-inčni bicikl pruža iznimnu vrijednost bez kompromisa u kvaliteti. Srdačno vas pozivamo da se raspitate i naručite, naglašavajući našu predanost pružanju pouzdanog i ugodnog biciklističkog iskustva za vozače svih dobi i razina vještina. Dobrodošli u svijet biciklističke izvrsnosti s našim značajkama bogatim i svestranim 20-inčnim biciklom – gdje se udobnost, sigurnost i prilagodba spajaju za neusporedivu avanturu vožnje.
Popularni tagovi: Bicikl od 20 inča, proizvođači, dobavljači, tvornica bicikala od 20 inča u Kini, kišni kabanica za dječji bicikl, Reflektivni prsluk za djecu s dva kotača, blatnjav za dječji bicikl, Dječji bicikl, predškolski bicikl, biciklističke cipele za djecu s dva kotača
Sljedeći: Dječji bicikl od 16 inča
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti




