Pristupačni dječji bicikli
Pristupačni dječji bicikli ističu se svojim laganim dizajnom, podesivom visinom, izdržljivošću i podrškom za motorički razvoj i neovisnost. Odgovaraju različitim veličinama s čeličnim okvirima, naplatcima od aluminijske legure i kotačima za vježbanje, prikladni za djecu do 120 kg. Cilj ovih bicikala je poboljšati koordinaciju, snagu mišića i socijalne vještine, a izravna tvornička prodaja osigurava pristupačnost, kvalitetu i uslugu nakon prodaje.
Uvod u proizvod
| Materijal vilice | Čelik |
| Zupčanici | Jedna brzina |
| Veličina kotača | 18" 20"22" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Sustav kočenja | Kočioni vod |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijska legura |
| Kotači za vježbanje | Da |
| Vrsta okvira | Potpuni okvir otporan na udarce |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | XAM-MBTHM |
| Ovjes vilice | Da |
| Bruto težina | 9,5 kg |
| Neto težina | 8,5 kg |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Duljina (m) | 0.95-1.15m |
| Nosivost | 120 kg |
| Naziv proizvoda | dječji bicikl |
| Veličina | 18" 20"22" |
| Obod | Obruč od aluminijske legure |
| Vilica | Čelična vilica |
| Kočnica | Ručna kočnica |
| Sedlo | Mekana koža |
| Vrsta kotača | Zračni kotači od 18 20 22 inča |
| Veličina kotača | 18 20x2.125/2.4 |
| Metode dostave | More |
| Prednost | Izravna tvornica |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | 1 komad / karton s priručnikom za engleski jezik ili na zahtjev Sa smeđim kartonom od 5 slojeva ili kutijom u boji |
| Luka | Tianjin ili Qingdao |
| Sposobnost opskrbe | 10000 komada/komada mjesečno |


SAVRŠENO PRIKLADANJE: Bolje prilagođen bicikl vodi do bržeg učenja, povećanog samopouzdanja i više zabave. S težinom od 23,25 lbs, ovim laganim, ergonomskim biciklom djeca lako upravljaju.


OPTIMIZIRANO PEDALIRANJE: S omjerom pojačanja od 3,5, svaki hod pedale će dodati brzinu ("pojačanje") s točnom količinom energije ("omjer") da ih pokrene, što rezultira lakšim startovima i boljom ravnotežom.

Popularni tagovi: pristupačni dječji bicikli, proizvođači, dobavljači, tvornica pristupačnih dječjih bicikala u Kini, 14 inčni ciklus, Fender za djecu s dva kotača, jakna za djecu s dva kotača, Posebni promotivni bicikli za mlade, Specijalizirani dječji bicikl, Omladinski bicikl s legurama i podrška za učenje
Sljedeći: Šareni dječji bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti




