Šareni dječji bicikl
Šareni dječji bicikl tvrtke DAODEBAO dizajniran je za djecu od 6-15 godina, ima okvir od visoko ugljičnog čelika i vilicu od aluminijske legure s ovjesom. Dolazi u veličinama od 18, 20 i 22 inča, ima jednobrzinski mjenjač i uključuje disk kočni sustav. S nosivošću od preko 200 kg i podesivim sjedalom, ovaj bicikl je izdržljiv i prilagodljiv, dostupan u raznim bojama kako bi zadovoljio različite želje.
Uvod u proizvod
| Materijal okvira | Visoko ugljični čelik |
| Materijal vilice | Aluminijska legura |
| Ovjes vilice | Da |
| Sustav kočenja | Disk kočnica |
| Veličina kotača | 18"20"22" |
| Zupčanici | Jedna brzina |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijska legura |
| Širina gume | 20*2.15" |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Broj modela | XAM-MBTAWT |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (bez stražnjeg amortizera) |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Nosivost | Više od 200 kg |
| Duljina (m) | 1.7 |
| Neto težina | 15 KG |
| Bruto težina | 18 KG |
| Naziv proizvoda | brdski bicikl |
| Boja | Plava Crvena Ružičasta |
| Veličina | 18 20 inča |
| Dob | 6-15 godina |
| Guma | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Okvir | Okvir od visokougljičnog čelika |
| Logotip | OEM Made.dobrodošao prilagođeni logotip |
| Sedlo | Udoban |
| Upravljač | Čelični upravljač |
| Pakiranje | 85% SKD / CKD Kartonsko pakiranje |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | bicikli brdski bicikl Paket : 85% SKD |
| Luka | Tianjin luka, ili kao zahtjev kupaca |
| Sposobnost opskrbe | 1000000 komada/komada mjesečno bicikala brdski bicikl |


【Dizajniran za djecu】Ovaj bicikl u stilu BMX dolazi s odvojivim kotačima za vježbanje koji čak i početnicima olakšavaju održavanje ravnoteže. Visina sjedala može se brzo prilagoditi prema visini djeteta. Kavezi za boce mogu nositi vodu ili piće kako bi svaka vožnja bila zabavnija.


【Jednostavan za sastavljanje】85% unaprijed sastavljen, vrlo jednostavan za sastavljanje, pogledajte upute za instalaciju i video za instalaciju prije instalacije. Pazite da ne postavite prednju vilicu naopako i razlikujete lijevu i desnu pedalu. Nakon sastavljanja, napumpajte gumu.

Popularni tagovi: šareni dječji bicikl, Kina proizvođači, dobavljači, tvornica šarenih dječjih bicikala, BMX dječji dvokotač, biciklistička kap za dječji bicikl, biciklističke cipele za djecu s dva kotača, Neonska odjeća za Kids Bicycle, Specijalizirani bicikli za mlade, Mladi bicikli za 9 -godišnju djecu
Sljedeći: Najbolji dječji bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti




