Juniorski brdski bicikl
Junior Mountain Bike je skrojen za mlade istraživače, opremljen robusnim čeličnim okvirom i kotačima od 18" za kretanje po raznolikim terenima. Ima jednobrzinski prijenos i dolazi s kotačima za vježbanje koji pomažu početnicima, s fokusom na sigurnost i izgradnju samopouzdanja. Ovaj bicikl je idealan uvod u brdski biciklizam za djecu, s naglaskom na izdržljivost i dizajn prilagođen djeci.
Uvod u proizvod
| Materijal vilice | Čelik |
| Zupčanici | Jedna brzina |
| Veličina kotača | 18" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Sustav kočenja | Kočioni vod |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijska legura |
| Kotači za vježbanje | Da |
| Vrsta okvira | Potpuni okvir otporan na udarce |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | KAQ-XKJN |
| Ovjes vilice | Da |
| Bruto težina | 9,5 kg |
| Neto težina | 8,5 kg |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Duljina (m) | 0.95-1.15m |
| Nosivost | 120 kg |
| Naziv proizvoda | dječji bicikl |
| Veličina | 18" 20"22" |
| Obod | Obruč od aluminijske legure |
| Vilica | Čelična vilica |
| Kočnica | Ručna kočnica |
| Sedlo | Mekana koža |
| Vrsta kotača | Zračni kotači od 20 inča |
| Veličina kotača | 20x2.125/2.4 |
| Metode dostave | More |
| Prednost | Izravna tvornica |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | 1 komad / karton s priručnikom za engleski jezik ili na zahtjev Sa smeđim kartonom od 5 slojeva ili kutijom u boji |
| Luka | Tianjin ili Qingdao |
| Sposobnost opskrbe | 10000 komada/komada mjesečno |


Izvrsno mijenjanje stupnjeva prijenosa i disk kočnica: stražnji mjenjač Shimano sa 7 brzina olakšava penjanje uz brda, dok okretni mjenjači čine glatku i laku promjenu brzina tijekom vožnje. Ovaj dječji brdski bicikl dolazi s prednjom i stražnjom disk kočnicom koja pruža sigurnu snagu zaustavljanja.


Sigurnije staze za vožnju: SHIMANO 7-brzinski pogon iznimno je učinkovit za korištenje. Dvostruke ručne kočnice imaju izvrsno kočenje s brzim vremenom odziva; Protuklizne pedale od smole s reflektorima; Masne gume također obavljaju izvrstan posao generiranja dovoljnog prianjanja na bilo kojoj površini – pijesak, močvara, blato, snijeg ili pločnik.

Popularni tagovi: junior brdski bicikl, Kina junior brdski bicikl proizvođači, dobavljači, tvornica, Premium Kids Bikes, Bicikli vrhunske djece s, Rukovopci za dječji bicikl, Dječji planinski bicikl, Biciklistička jakna za dječje dvokotače, Kids Specijalizirani bicikl
Sljedeći: Dječji bicikl s kotačima za vježbanje
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti




