Specialized bicikl za djecu
Specijalizirani bicikli za djecu nude značajke poput podesive visine, izdržljivosti i atraktivnog dizajna za poboljšanje motoričkih sposobnosti, neovisnosti i društvene interakcije. Ovi bicikli dizajnirani su za poboljšanje koordinacije i snage mišića, osiguravajući zabavno i sigurno iskustvo vožnje. Prodaju se izravno iz tvornice, kombiniraju kvalitetu s pristupačnom cijenom, uz pouzdanu uslugu nakon prodaje, što ih čini izvrsnim izborom za mlade bicikliste.
Uvod u proizvod
| Materijal vilice | Čelik |
| Zupčanici | Jedna brzina |
| Veličina kotača | 24" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Sustav kočenja | Kočioni vod |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijska legura |
| Kotači za vježbanje | Da |
| Vrsta okvira | Potpuni okvir otporan na udarce |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | XAM-MBTFLD |
| Ovjes vilice | Da |
| Bruto težina | 9,5 kg |
| Neto težina | 8,5 kg |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Duljina (m) | 0.95-1.15m |
| Nosivost | 120 kg |
| Naziv proizvoda | dječji bicikl |
| Veličina | 24" |
| Obod | Obruč od aluminijske legure |
| Vilica | Čelična vilica |
| Kočnica | Ručna kočnica |
| Sedlo | Mekana koža |
| Vrsta kotača | Zračni kotači od 24 inča |
| Veličina kotača | 18 20x2.125/2.4 |
| Metode dostave | More |
| Prednost | Izravna tvornica |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | 1 komad / karton s priručnikom za engleski jezik ili na zahtjev Sa smeđim kartonom od 5 slojeva ili kutijom u boji |
| Luka | Tianjin ili Qingdao |
| Sposobnost opskrbe | 10000 komada/komada mjesečno |


OPTIMIZIRANA TEŽINA I GEOMETRIJA. EZ bicikl smanjen je za 20% po težini okvira u usporedbi s prosjekom. Ekskluzivna geometrija prilagođena djeci daje djeci optimalno držanje za vožnju. S nižim položajem okvira, sjedalom i upravljačem podesivim po visini, čak i mala djeca mogu lako dodirnuti tlo i samouvjereno krenuti.


OTKRIJTE JOŠ ZABAVE. Prepoznatljiva boca za vodu s "mlaznim motorom", simpatično električno zvono, poklopac za dršku, više cool modova na motociklu koji ga ističu kako bi odgovarao osobnosti svakog EZ biciklista. Stiže vam gomila zabave!

Popularni tagovi: specijalizirani bicikl za djecu, Kina proizvođači, dobavljači, tvornica specijaliziranog bicikla za djecu, Dječji s magnezijskim legurama bicikli s kotačima za trening, Dječji bicikli od specijaliziranih, Bicikli za magnezij za djevojke, Mladi bicikli za profesionalnu upotrebu, Mladi bicikli za djecu, Mladi bicikli s 14 inčnim kotačima
Sljedeći: Jeftini dječji bicikli
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti



