Električni bicikl za odrasle
Uvod u proizvod
| Zupčanici | 21 Brzina |
| Materijal okvira | Željezo |
| Veličina kotača | 26" |
| napon | 48V |
| Napajanje | OLOVNI AKUMULATOR |
| Sustav kočenja | Disk kočnica |
| Kapacitet baterije | 16,7 Ah |
| Ostali atributi | |
| Zakretni moment | 70-80 Nm |
| Vrijeme punjenja | 1~3 sata |
| Položaj motora | Motor stražnje glavčine |
| Položaj baterije | Stražnji nosač |
| Širina gume | 1.95, 2.125 |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | TJFSD-F01 |
| Raspon po snazi | >60 km |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Guma | 1.95 |
| Vilica | Vilica |
| Vrsta kotača | Kotač sa žbicama |
| Mjenjač | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logotip | OEM Made.dobrodošli prilagođeni logotip |
| Ručka | SM legura |
| Slobodni hod | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Guma i zračnica | 24/26/20*1.95/2.125 crna guma |
| prigoda | Plaža |
| Volumen | 0.2m³ |
| Detalji pakiranja | SKD ili CKD aluminijskih naplataka rocker mini bmx bicikala za bmx,mini bmx bicikl za kaskaderske performanse na rasprodaji,veleprodaja custom bmx freestyle 20 |

Predstavljamo naš električni bicikl za odrasle, savršenu mješavinu vrhunske tehnologije, elegantnog dizajna i vrhunskih performansi. Izrađen s preciznošću, ovaj bicikl obećava neusporedivo iskustvo vožnje za entuzijaste i putnike.

U svojoj srži, bicikl se može pohvaliti robusnim, ali laganim okvirom od aluminijske legure od 275 17-inča, s unutarnjim usmjeravanjem kabela za čist i pojednostavljen izgled. Prednja vilica opremljena je potpuno aluminijskom tehnologijom za zaključavanje hidrauličke amortizacije, čime se osigurava glatka vožnja čak i na zahtjevnim terenima. Ergonomski dizajn nastavlja se s BT cijevastim upravljačem i kovanom šipkom od aluminijske legure, pružajući izvrsnu kontrolu i manevriranje.

Udobnost vožnje je najvažnija i zato smo ugradili vrhunsko plišano sjedalo koje osigurava udobno putovanje, bez obzira na udaljenost. SHIMANO SL-M2000 9-brzinski mjenjač palca na ovom biciklu u kombinaciji sa stražnjim mjenjačem M370 jamči neprimjetno mijenjanje brzina, omogućujući vam da se bez napora nosite s raznim krajolicima.
Popularni tagovi: električni bicikl za odrasle, Kina električni bicikl za odrasle proizvođači, dobavljači, tvornica, Gradski električni bicikl, Električni bicikl sa nultom emisijom, Amortizer za električni bicikl, vilica za električni bicikl, kotač za električni bicikl, Hub za električni bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti



