Planinski e-bicikl s debelim gumama za sve terene
Uvod u proizvod
| Zupčanici | 7 brzina |
| Materijal okvira | Aluminijska legura |
| Veličina kotača | 26" |
| napon | 48V |
| Napajanje | Litijeva baterija |
| Sustav kočenja | Disk kočnica |
| Kapacitet baterije | 10.4 hidžre |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | DGCS-X6 |
| Vrijeme punjenja | >3 sata |
| Položaj motora | Motor stražnje glavčine |
| Položaj baterije | Integrirana baterija |
| Širina gume | 26*4" |
| Mjesto podrijetla | Guangxi, Kina |
| Raspon po snazi | 31 - 60 km |
| Maksimalna brzina | <30km/h |
| Ime proizvoda | Električni bicikl |
| Baterija | 48v 10.4Ah litijska baterija |
| Snaga motora | 350-1000w |
| Okvir | Aluminijska legura |
| Kočnica | De-kočnica |
| Ubrzati | 7 brzina prijenosa |
| Maksimalno opterećenje | 150 kg |
| Jamstvo | 1 godina |
| Guma | 26*4.0 |
| Neto težina | 28 kg |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | Prvo u plastičnoj vrećici, zatim u kartonu |
| Luka | Shenzhen |
| Sposobnost opskrbe | 5000 kompleta/setova tjedno |

Predstavljamo naš All Terrain Fat Tire Mountain Ebike, robustan i svestran električni bicikl dizajniran za osvajanje raznolikih krajolika stilom i snagom. Uz gumu veličine 26*4.0, ovaj bicikl osigurava vrhunsku trakciju i stabilnost, što ga čini vašim savršenim suputnikom za avanture izvan ceste.

Izrazite svoj osobni stil nizom prilagodljivih boja za All Terrain Fat Tire Mountain Ebike. Izrađen od lagane i izdržljive aluminijske legure, ovaj bicikl postiže idealnu ravnotežu između snage i prenosivosti, težak je 29 kg dok se može pohvaliti nosivošću od 150 kg, osiguravajući čvrstu i pouzdanu vožnju za vozače različitih veličina.

Doživite uzbuđenje terenskog istraživanja sa snažnim motorom od 350 W-1000W, koji sadrži 12G žbice za poboljšane performanse. Litijska baterija 48V10.4A-48V25A osnažuje vaše putovanje, pružajući impresivan domet od 40 do 80 kilometara. Bez obzira volite li ležerno krstarenje od 25 sati ili žudite za uzbuđenjem sprinta od 50 sati, ovaj e-bicikl pruža dinamičnu i uzbudljivu vožnju.
Popularni tagovi: guma za sve terene brdski ebike, Kina proizvođači, dobavljači, tvornica brdskih ebicikla za sve terene, stabljika za električni bicikl, Električni bicikl, cijev za električni bicikl, Hub za električni bicikl, vilica za električni bicikl, Električni bicikl sa nultom emisijom
Par: E-bicikli za odrasle
Sljedeći: Terenski električni bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti








