Terenski električni bicikl
Uvod u proizvod
| Zupčanici | 7 brzina |
| Materijal okvira | Aluminijska legura |
| Veličina kotača | 26" |
| napon | 48V |
| Napajanje | Litijeva baterija |
| Sustav kočenja | F&R - Disk kočnica s povlačenjem sajle |
| Kapacitet baterije | 10,5 Ah |
| Ostali atributi | |
| Zakretni moment | 60-70NM |
| Vrijeme punjenja | 3~6/H |
| Položaj motora | Motor stražnje glavčine |
| Položaj baterije | Dolje cijev |
| Širina gume | 26*4 |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | DGCS-X5 |
| Raspon po snazi | 40~45 km |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Ime proizvoda | Električni bicikl s debelim gumama |
| Boja | Prilagođena boja |
| Snaga motora | 350W (500W/750W za opciju) |
| Maksimalno opterećenje | 180 kg |
| Neto težina | 30 kg |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | Pakirano u 5-slojnu kartonsku kutiju |
| Luka | Guangzhou |
| Sposobnost opskrbe | 800 komada/komada mjesečno |

Izrazite svoju individualnost prilagodbom s raznim bojama dostupnim za vaš terenski električni bicikl. Izrađen od lagane, ali robusne aluminijske legure, bicikl postiže savršenu ravnotežu između prenosivosti i izdržljivosti, težak je samo 29 kg, dok se može pohvaliti nosivošću od 150 kg, osiguravajući snagu i stabilnost na vašim terenskim pothvatima.

Oslobodite unutarnju snagu s motorom od 350 W-1000 W, opremljenim 12G krakovima za poboljšane performanse. Litijska baterija 48V10.4A-48V25A osnažuje vaše putovanje, pružajući impresivan domet od 40 do 80 kilometara. Bilo da ležerno krstarite brzinom od 25 na sat ili žudite za adrenalinom brzinom od 45 sati na sat, terenski električni bicikl pruža uzbudljivu i dinamičnu vožnju.

Projektiran za terenske izazove, bicikl ima robustan set ležajeva, Shimano komponente kao što su TX50 mjenjač, ZT50 stražnji mjenjač i 7-brzinski slobodni kotač, osiguravajući glatke prijelaze brzina na neravnim terenima. Uljna žuta prednja vilica za amortizaciju motornih saonica i posebne gume 26*4.0 jamče udobnu vožnju, apsorbiraju udarce i lako se kreću po neravnim površinama.
Popularni tagovi: terenski električni bicikl, proizvođači, dobavljači, tvornica terenskih električnih bicikala u Kini, Odrasli e-bicikli s hidrauličkim kočenjem, E-biciklisti za odrasle s gumama, Skladišta masna guma E bicikli s 20 inčnim kotačima, Električni bicikli s gumama od 14 inča za odrasle, Električni biciklizam, Planinski električni bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







