Brdski električni bicikl s uklonjivom baterijom
Uvod u proizvod
| Zupčanici | 7 brzina |
| Materijal okvira | Aluminijska legura |
| Veličina kotača | 20" |
| napon | 48V |
| Napajanje | Litijeva baterija |
| Sustav kočenja | Disk kočnica |
| Kapacitet baterije | 12,5 Ah |
| Ostali atributi | |
| Zakretni moment | 30-50 Nm |
| Mjesto podrijetla | Zhejiang, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | DGCS-K7 |
| Raspon po snazi | 31 - 60 km |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Vrijeme punjenja | >3 sata |
| Položaj motora | Motor stražnje glavčine |
| Položaj baterije | Cijev sjedala |
| Prednja vilica | MOZO suspenzijska vilica |
| Guma | Kenda |
| Snaga motora | 48V500W |
| Kontrolor | Inteligentni kontroler |
| gas | Palac za gas |
| Prikaz | LCD/LED zaslon |
| Baterija | 48V10AH |
| PAS | 1:1 inteligentni sustav potpomognut pedalom |
| Raspon | 31-60 km |
| Certifikacija | CE CCC ISO9001 |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | 7-slojni dvoslojni karton, Veličina pakiranja: 146*28*70cm Dostupan prilagođeni paket i logotip |
| Luka | Šangaj i Ningbo |
| Sposobnost opskrbe | 5000 komada/komada mjesečno |

Doživite vrhunac off-road avanture s našim planinskim električnim biciklom s izmjenjivom baterijom, pionirom u području električnog biciklizma koji neprimjetno spaja snagu, izdržljivost i svestranost. Postavljen uz pozadinu prilagodljivih boja, ovaj bicikl nije samo način prijevoza; to je iskaz individualnosti.

Izrađen od lagane, ali čvrste aluminijske legure, okvir, cijev sjedala i vodoravna ručka doprinose ukupnoj neto težini od 30 kg, pružajući agilnu vožnju bez kompromisa u pogledu izdržljivosti. Nosivost bicikla od 150 kg osigurava da može primiti vozače različitih veličina, što ga čini idealnim suputnikom za svakog avanturista.

Opremljen posebnim značajkama, uključujući 20*4.0 dasku za letenje s polupakom za motorne sanjke i posebnu prednju vilicu za amortizere uljno žute boje, ovaj električni bicikl je skrojen za osvajanje neravnim planinskim stazama. Shimano TX50 mjenjač, ZT50 stražnji mjenjač i Shimano 7-brzinski slobodni hod nude precizne promjene brzina, poboljšavajući vašu kontrolu i manevriranje.

Sigurnost i funkcionalnost su najvažnije, s opsežnim sustavom osvjetljenja, vodootpornim priključcima i funkcijom jednosmjernog stop svjetla u stražnjem svjetlu. Integrirani 12-magnetski senzor brzine osigurava gladak prijelaz između tri načina vožnje: Pure Electric, Electric Power Assist i Vožnja na ljudski pogon.
Popularni tagovi: brdski električni bicikl s uklonjivom baterijom, proizvođači, dobavljači, tvornica brdskog električnog bicikla s uklonjivom baterijom, Električni izvan cestovnih bicikala, Električni off-road bicikli, Sklopivi električni bicikli, Potpuni ovjes e-bicikl s legurama, Električni bicikli u stilu skutera, TUME OPREMIRANI E BIKE za odrasle
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti


