Brdski bicikl za početnike
Uvod u proizvod
| Materijal okvira | Aluminijska legura |
| Materijal vilice | Željezo |
| Ovjes vilice | Da |
| Sustav kočenja | Disk kočnica |
| Veličina kotača | 29" |
| Zupčanici | 24 Brzina |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijska legura |
| Širina gume | 29*2.125" |
| Mjesto podrijetla | Tianjin, Kina |
| Broj modela | HBMMS-LHJ |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (bez stražnjeg amortizera) |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Pun kapacitet | 100 KG |
| Neto težina | 16 kg |
| Bruto težina | 18 kg |
| Okvir | 29" OKVIR OD LEGINE |
| Mjenjač | 24 brzine |
| Upravljač | ČELIČNI upravljač, ručka od legure |
| Kočnica | Disk kočnica |
| Obod | Dvostruki rub od legure |
| GUMA | 29" *2.125, CRNA GUMA |
| LANČANIĆ I RUČICA | ČELIK ED 3 kom LANČANIĆ I RUČICA |
| SLOBODNI KOTAK | KINESKI SLOBODNI KOTAČ OD 8 DJELA |
| PEDALA | ALU PAPUČICA |
| SEDLO | MTB UDOBNO SEDLO |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | (1)SKD 85% 1KOM /1CTN jedan 20fcl može napuniti 130 kom jedan 40HQ može napuniti 380 kom (2)CKD 4KOM /1CTN jedan 20fcl može napuniti 450 kom jedan 40HQ može napuniti 1052 kom |
| Luka | luka xingang -Tianjin |
| Sposobnost opskrbe | 2000 komada/komada mjesečno |


Naša predanost okolišu očituje se u upotrebi ekološki prihvatljive elektrostatičke boje, koja pruža elegantan završni izgled okvira, a istovremeno smanjuje naš ekološki otisak. Odaberite iz palete više boja kako biste izrazili svoj osobni stil, a za one koji traže doista jedinstven izgled, iskoristite naše mogućnosti prilagođenih boja kako biste svoj bicikl prilagodili svojim željama.


Osedlajte se za udobnost uz podebljano i udobno sjedalo, osiguravajući ugodno iskustvo jahanja čak i tijekom dužih izleta. Podebljane gume dodaju dodatni sloj amortizacije i stabilnosti, omogućujući početnicima da izgrade samopouzdanje dok se suočavaju s novim izazovima na svom biciklističkom putovanju.


Priuštivost susreće kvalitetu s našom izravnom tvorničkom prodajom, nudeći povoljnu cjenovnu točku za brdski bicikl za početnike pun značajki. Pozdravljamo upite i narudžbe te vas pozivamo da se upustite u svoju biciklističku avanturu s pouzdanim i pristupačnim suputnikom. Prihvatite uzbuđenje staze, izgradite svoje vještine i stvorite trajna sjećanja s našim brdskim biciklom za početnike – gdje je svaka vožnja korak prema svladavanju umjetnosti terenskog biciklizma.
Popularni tagovi: brdski bicikl za početnike, proizvođači, dobavljači, tvornica brdskih bicikala za početnike u Kini, Smanjenje cijena na brdskom biciklu, Vrijednost za Money Mountain Bike, kaseta s brdskim biciklima, ekonomičan brdski bicikl, lanac brdskih bicikala
Sljedeći: Muški brdski bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







