Muški brdski bicikl
Uvod u proizvod
| Materijal okvira | Željezo |
| Materijal vilice | Željezo |
| Ovjes vilice | Da |
| Sustav kočenja | Disk kočnica |
| Veličina kotača | 26" |
| Zupčanici | 24 Brzina |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Željezo |
| Širina gume | 26*2.5" |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Broj modela | HBMMS-KLLBL |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (bez stražnjeg amortizera) |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Pun kapacitet | 150 KG |
| Duljina (m) | 1.8 |
| Neto težina | 18,2 kg |
| Bruto težina | 22,1 kg |
| Guma | 26*4.0 |
| Vilica | Suspenzija vilica |
| Vrsta kotača | Kotač sa žbicama |
| Mjenjač | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logotip | OEM Made.dobrodošli prilagođeni logotip |
| Boja | Zahtjevi |
| Tržište | zemlje |
| Ručka | SM legura |
| Slobodni hod | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Guma i zračnica | 24/26/20*1.95/2.125 crna guma |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | brdski bicikl, brdski bicikl, bicikl, bicikli, mtb, bicicleta de montana |
| 85% SKD | |
| Luka | Tianjin |
| Sposobnost opskrbe | 2500 komada/komada mjesečno |


Opremljen 21-sustavom prijenosa brzine, naš brdski bicikl nudi raznovrsne mogućnosti prijenosa, omogućujući vam da svladate i strme uspone i brze nizbrdice bez napora. Odaberite iz mnoštva boja koje odgovaraju vašem stilu i iskusite slobodu prilagodbe uz našu podršku za prilagođene boje, što vam omogućuje da vozite bicikl koji doista odražava vašu osobnost.


Naš brdski bicikl nije samo suputnik visokih performansi, već je i pristupačan. S izravnom tvorničkom prodajom nudimo povoljnu cijenu bez kompromisa u kvaliteti. Dobrodošli da se raspitate i naručite svoj vlastiti muški brdski bicikl, gdje se kvaliteta susreće s dostupnošću. Unaprijedite svoje biciklističke avanture s biciklom koji kombinira stil, izdržljivost i inovativnost – jer vaše putovanje ne zaslužuje ništa osim najboljeg. Zagrlite prirodu s povjerenjem i neka naš brdski bicikl bude vozilo koje vas tjera prema novim visinama uzbuđenja i istraživanja.
Popularni tagovi: muški brdski bicikl, proizvođači, dobavljači, tvornica muških brdskih bicikala u Kini, Odrastao brdski biciklizam, Muški bicikli za staze, Zrela jahanje staza, Specijalizirani bicikli za staze, Trail Mountain bicikli za muškarce, Urbani planinski bicikl
Sljedeći: Sklopivi brdski bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti






