Kolica za kućne ljubimce na 4 kotača
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Primjena | Male životinje |
| Ostali atributi | |
| Mjesto podrijetla | Anhui, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | HB-PC100 |
| Putovanje i vanjski tip | Kolica za kućne ljubimce |
| Ime proizvoda | kolica za kućne ljubimce |
| Ključna riječ | kolica za pse luksuzna 4 kotača ljubimac |
| Materijal | 600D Oxford tkanina |
| rasklapanje Veličina | 640*500*980 mm |
| Veličina pakiranja | 42,8*20*73,5 cm |
| Veličina kotača | 5,5 inča*4 |
| N.W/G.W | 5,5/6,1 kg |
| Maksimalno opterećenje | 15 kg |
| MOQ | 20kom |
| Boja | Prilagođena boja |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | Jedinica: 1kom/ctn MOQ: 20 kom Kapacitet utovara: 980 kom/40 HQ |
| Luka | ŠANGAJ, NINGBO |
| Sposobnost opskrbe | 100000 komada/komada mjesečno |


S dimenzijama 640*500*980 mm kada su proširena, naša kolica za kućne ljubimce nude dovoljno prostora za opuštanje vašeg ljubimca i uživanje u okolini. Veličina kokpita, prostranih 550*350*500 mm, pruža udobno utočište za vašeg ljubimca dok mu omogućuje da promatra svijet iz sigurnosti svog mobilnog utočišta. Što se tiče prenosivosti, kolica se praktično sklapaju do veličine pakiranja od 428*200*735 mm, što ih čini jednostavnim za pohranu ili transport.


Sigurnost je najvažnija, a naša kolica za kućne ljubimce na 4 kotača projektirana su imajući to na umu. Uz maksimalnu nosivost od 15 kg, može smjestiti razne male do srednje velike kućne ljubimce, osiguravajući da vam se mogu udobno pridružiti na izletima. Čvrsta konstrukcija i sigurno zadržavanje koje pruža plastična mreža osiguravaju sigurnost vašeg ljubimca dok mu omogućuju da uživa u krajoliku.


Uložite u dobrobit svog ljubimca s našim kolicima za kućne ljubimce na 4 kotača – gdje se stil, funkcionalnost i pristupačnost besprijekorno spajaju. Vaš ljubimac zaslužuje najbolje, a mi mu isporučujemo mobilno utočište za istraživanje svijeta uz vas.
Popularni tagovi: Kolica za kućne ljubimce na 4 kotača, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica kolica za kućne ljubimce na 4 kotača, Izdržljive zalihe kućnih ljubimaca, hipoalergeni zalihe kućnih ljubimaca, Netoksični zalihe kućnih ljubimaca, Reciklirani zalihe kućnih ljubimaca, Sigurna zaliha kućnih ljubimaca, Održivi zalihe kućnih ljubimaca
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







