Prozračna mrežica koja se može ukloniti, povišeni krevet za kućne ljubimce
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Primjena | Male životinje |
| Oblik | Četvrtast |
| Uzorak | TOČKA |
| Ostali atributi | |
| Materijal | Ne hrđajući Čelik |
| Mjesto podrijetla | Anhui |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | HB-PB100 |
| Značajka | Održivo |
| Vrsta artikla | Namještaj za kućne ljubimce |
| Vrsta zatvaranja | Horizontalno klizanje |
| Materijal | Čelična cijev +tekstilen |
| Maksimalno opterećenje | 30 kg |
| MOQ | 10 kom |
| Veličina | 104*82*33 cm |
| Veličina pakiranja | 905*410*560cm |
| G.W. | 3,9 kg |
| Broj modela | PB100 |
| Boja | Crno |
| Korištenje | Kućni ljubimci Odmor Spavanje |
| Logotip | Prihvati prilagođeni logotip |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | kartonska kutija |
| Luka | Šangaj, Ningbo |
| Sposobnost opskrbe | 100000 komada/komada mjesečno |


Izuzetna značajka kreveta za kućne ljubimce leži u njegovom praktičnom dizajnu – prozračna mrežasta tkanina koja osigurava optimalnu ventilaciju, održavajući vašeg ljubimca hladnim i udobnim tijekom odmora i sna. Uzdignuta struktura ne samo da potiče cirkulaciju zraka, već također pomaže u sprječavanju nelagode uzrokovane kontaktom s hladnim ili vrućim površinama, što ga čini idealnim za kampiranje ili avanture na otvorenom.


Ono što izdvaja naš krevet za kućne ljubimce nije samo vrhunski dizajn, već i pristupačna cijena. Dostupan po povoljnoj cijeni, ovaj proizvod dokaz je naše predanosti pružanju kvalitetne opreme za kućne ljubimce po konkurentnim cijenama. Kao dokaz naše predanosti, nudimo izravnu tvorničku prodaju, dobrodošle upite i narudžbe od ljubitelja kućnih ljubimaca koji traže najbolje za svoje krznene prijatelje.

Popularni tagovi: prozračna mrežica uklonjivi podignuti krevet za kućne ljubimce za kampiranje, Kina prozračna mrežica uklonjivi podignuti krevet za kućne ljubimce proizvođači, dobavljači, tvornica, Izdržljive zalihe kućnih ljubimaca, ekološki prihvatljivi zalihe kućnih ljubimaca, hipoalergeni zalihe kućnih ljubimaca, Netoksični zalihe kućnih ljubimaca, Reciklirani zalihe kućnih ljubimaca, Sigurna zaliha kućnih ljubimaca
Sljedeći: ne
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







