
Električni skuteri za odrasle
600watts C18 Hot Sale Tvornička veleprodaja Visokokvalitetni električni tricikli za odrasle električne skutere na tri kotača
Uvod u proizvod
| Vlast | 501 - 800W |
| napon | 60V |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Maksimalna brzina | 50-70Km/h |
| Vrijeme punjenja (h) | 5-7h |
| Sposobnost ocjene | 20-25 stupanj |
| Kilometraža u vožnji | 70-90 km |
| Koristiti za | Putnik |
| Tip tijela | Otvoren |
| Broj modela | XL-C11 |
| Veličina gume | 300-10 željezni kotač od vakuumske gume s poklopcem glavčine |
| Kapacitet nosivosti | 100-200 kg |
| Vrsta vožnje | Električni |
| Naziv marke | Dezhou Xinrui New Energy Technology Co., LTD |
| Mjesto podrijetla | Shandong, Kina |
| Ime proizvoda | Električni tricikl |
| napon | 48V/60V 20A/32A |
| Korištenje | Prijevoz putnika |
| Kočnica | Prednja kočnica, stražnja dvostruka kočnica |
| Boja | Prilagođena boja |
| Logotip | Prihvati prilagođeni logotip |
| Materijal | Ne hrđajući Čelik |
| Maksimalno opterećenje | 200 KGS |
| Kontrolor | 12 Cijev |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | Po želji pakiranje, kartonska kutija ili željezni stalak |
| Sposobnost opskrbe | 5000 komada/komada mjesečno |


Srce ovih skutera leži u njihovoj super dugotrajnoj bateriji, koja osigurava da vaše putovanje bude ne samo uzbudljivo nego i dugotrajno. Uz maksimalnu projektiranu brzinu manju od ili jednaku 30KM/H i impresivnu kontinuiranu kilometražu veću ili jednaku 30KM, možete pouzdano s lakoćom navigirati gradskim ulicama ili prigradskim krajolicima, stižući na svoje odredište bez brige o čestom punjenju.


Dodavajući dašak sofisticiranosti vašoj vožnji, naši se skuteri mogu pohvaliti ekološki prihvatljivom bojom boje, odražavajući našu predanost održivosti i ekološki osviještenom dizajnu. Osim svoje estetske privlačnosti, ovi skuteri imaju konkurentne cijene, što ih čini atraktivnom opcijom za one koji cijene kvalitetu i pristupačnost.

Popularni tagovi: električni skuteri za odrasle, kineski električni skuteri za odrasle proizvođači, dobavljači, tvornica, Odrasli e-bicikli, Dva vožnja u automobilu, Automobil s daljinskim upravljačem, kaseta s brdskim biciklima, Gradski brdski bicikli, Dječji planinski bicikl
Sljedeći: Skuter za starije osobe
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
