
Električni tricikl
Zakoračite u budućnost gradskog putovanja s našim električnim triciklom, pomno izrađenim čudom inženjerstva koje spaja snagu, inovativnost i praktičnost. Srž ovog vrhunskog tricikla je snažan magnetni motor od 500 W 25-, Zhengxuanbo motor, koji pruža dinamičnu i učinkovitu vožnju...
Uvod u proizvod
| Vlast | 501 - 800W |
| napon | 60V |
| Broj modela | XL-X1CP |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Vrijeme punjenja (h) | 7-9h |
| Sposobnost ocjene | 20-25 stupanj |
| Kilometraža u vožnji | 50-70 km |
| Koristiti za | Putnik |
| Tip tijela | Otvoren |
| Certifikacija | Eez |
| Putnici | 3 |
| Kočioni sustav | Prednji bubanj + stražnji bubanj |
| Veličina gume | 8-inča Dongyue guma željezo glavčina kotača |
| Masa praznog vozila | 100-200 kg |
| Kapacitet nosivosti | 200-300 kg |
| Vrsta vožnje | Električni |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Veličina | 1630 mm x 750 mm x 1670 mm |
| Vlast | 501 - 800W |
| Boja | Prilagođena boja |
| Ime proizvoda | Tricikl na tri kotača |
| Baterija | Olovna kiselina |
| Motor | Bez četkica |
| Svjetlo | LED svjetlo |
| Kočnica | Prednja kočnica, stražnja dvostruka kočnica |
| Maksimalna brzina (km/h) | 35-45 km/h |
| Masa praznog vozila | 100-200 kg |
| napon | 60V 72v |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | KARTON |
| Luka | Luka Tianjin ili Qingdao |
| Sposobnost opskrbe | 3000 jedinica/jedinica tjedno |


Navigirajte s preciznošću i pouzdanjem, zahvaljujući Jusong maloj priključnoj osovini s pet rupa, osiguravajući glatko i pouzdano rukovanje. Tricikl nudi fleksibilnost uz dodatnu bateriju 48/60, nadopunjenu 48V-60V univerzalnim 12-tube inteligentnim kontrolerom za optimalne performanse. Odaberite iz niza inteligentnih punjača s promjenjivom frekvencijom koji odgovaraju vašim specifičnim potrebama, s dostupnim opcijama poput 48V60/20/32AH.


Dizajniran za udobnost i praktičnost, tricikl ima motociklističku hidrauličku aluminijsku prednju vilicu, koja osigurava udobnu i kontroliranu vožnju. Protuprovalni sustav s dvostrukim daljinskim upravljanjem jednim gumbom dodaje dodatni sloj sigurnosti, s lakoćom štiteći vašu investiciju.


Uz elektroforetsku boju i plastični stražnji okvir, naš električni tricikl ne samo da odiše stilom, već također obećava izdržljivost i otpornost. Sklopivo dječje sjedalo dodaje obiteljski dodir, omogućujući vam da udobno dijelite vožnju sa svojim mališanom.

Popularni tagovi: električni tricikl, Kina proizvođači električnih tricikla, dobavljači, tvornica, tricikl veličine djece, Električni tricikli za seniore, predškolski tricikl, Senior E Trikes, mali tricikl, vozilo s tri kotača za djecu
Sljedeći: Električni tricikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
