Dječji bicikl
Dječji bicikl DAODEBAO dizajniran je za djecu od 3-8 godina, ima izdržljivi čelični okvir, jednobrzinski mjenjač i disk kočnice. Dolazi s kotačem veličine 20- inča, podesivim sjedalom i dostupan je u raznim bojama. Ovaj bicikl idealan je za mlade vozače, pruža sigurno i udobno iskustvo vožnje biciklom s nosivošću od 120 kg.
Uvod u proizvod
| Materijal vilice | Čelik |
| Zupčanici | Jedna brzina |
| Veličina kotača | 20" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Sustav kočenja | Disk kočnica |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijska legura |
| Kotači za vježbanje | NE |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (bez stražnjeg amortizera) |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | XAM-DSL |
| Ovjes vilice | Da |
| Bruto težina | 13 kg |
| Neto težina | 12 kg |
| Vrsta pedale | Obična pedala |
| Duljina (m) | 1.2 |
| Nosivost | 120 kg |
| Artikal | dječji brdski bicikl |
| Boja | crvena plava narančasta ljubičasta ili prilagoditi |
| Veličina | 16 18 20 22 24 inča |
| Ubrzati | jednostruka brzina |
| Okvir i vilica | čelični okvir, suspenzijska vilica |
| Upravljač | čelik |
| Kočnica | dvostruka disk kočnica |
| Guma | Guma 2.35 |
| Obod | aluminijska legura |
| Sedlo | guma |
| Detalji pakiranja | 85% SKD 1KOM/CTN 45% SKD 1KOM/CTN AB 2KOM/3KOM/4KOM/CTN CKD 3KOM/4KOM/CTN TORBA PAKET Niska cijena 2023 Dječji bicikl Dječji bicikl Dječji bicikl Biciklistički bicikl Bicicleta Bicikl za djecu 12 14 inča MTB Vtt Brdski bicikl |
| Luka | Luka Tianjin, luka Qingdao ili prema zahtjevu kupaca |
| Sposobnost opskrbe | 100000 komada/komada mjesečno dijete planinski ciklus sepeda anak |


Uronite svog mališana u užitak vožnje s našim promišljeno projektiranim dječjim biciklom, laganog dizajna koji osigurava besprijekorno i ugodno iskustvo. Funkcionalnost podesive visine dodaje sloj svestranosti, prilagođavajući se stalno promjenjivim potrebama vašeg djeteta koje raste i osigurava optimalnu udobnost i sigurnost.


Ogrnut atraktivnom i živopisnom vanjštinom, naš bicikl nije samo način prijevoza; to je modni izričaj na kotačima. Zadivljujući izgled nije namijenjen samo privlačenju estetike mladih vozača, već i rasplamsanju njihove mašte i njegovanju duboko ukorijenjene ljubavi prema istraživanju.


U središtu filozofije dizajna našeg bicikla je cilj njegovanja neovisnosti. Samostalnim pedaliranjem i upravljanjem djeca njeguju osjećaj autonomije, jačaju svoje samopouzdanje i vještine donošenja odluka. Ova novostečena neovisnost proteže se izvan jahanja, pozitivno utječući na razne aspekte njihovog svakodnevnog života.
Popularni tagovi: dječji bicikl, proizvođači, dobavljači, tvornica dječjih bicikala u Kini, bicikl, Lanac čuvar za djecu s dva kotača, Reflektivni prsluk za djecu s dva kotača, Neonska odjeća za dječji bicikl, Držač boce za vodu za dječji dva kotača, predškolski bicikl
Par: Dječji bicikl
Sljedeći: 3-8 Godina Dječji bicikl Dječji bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti




