Pseća kolica za male pse
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Primjena | Psi |
| Vrsta zatvaranja | zatvarač |
| Oblik | Četvrtast |
| Uzorak | Čvrsto |
| Ostali atributi | |
| Vrsta artikla | Dječja kolica |
| Materijal | Oxford |
| Mjesto podrijetla | Anhui, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | HB-PC204 |
| Značajka | Opskrbljena |
| Tip | Putna torba za pse za kućne ljubimce |
| Značajka | Sklopivi |
| Korištenje | Vanjska torba za nošenje pasa i mačaka |
| Boja | Žuta, narančasta, crna, plava, ružičasta |
| Veličina | 660*500*980 mm |
| Pogodan za | Mali kućni ljubimci Životinje |
| Prednost | Prijenosno putovanje |
| Logotip | Prihvaćen prilagođeni logotip |
| Neto težina | 9,5 kg |
| Funkcija | Nosiljka za kućne ljubimce, pse i mačke |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | Kartonska kutija |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 440*275*590 mm |
| Pojedinačna bruto težina: | 10,4 kg |


Svestranost zauzima središnje mjesto sa sklopivim dizajnom naših kolica za pse. Sklopiva bez napora, ova značajka povećava prenosivost kolica, čineći ih idealnim izborom za vlasnike kućnih ljubimaca u pokretu. Ono što izdvaja ova kolica je njihova inovativna transformacija u ruksak za kućne ljubimce, nudeći vam fleksibilnost da se neprimjetno prebacite između načina rada, prilagođavajući se vašim različitim potrebama tijekom izleta na otvorenom.


Značajka apsorpcije udara dodaje dodatni sloj udobnosti, osiguravajući glatku vožnju čak i na neravnim terenima. Bilo da se krećete gradskim pločnicima ili uživate u stazi kroz prirodu, naša kolica za pse jamče nježno i udobno putovanje za vaše male pse. Kao dokaz naše predanosti pristupačnosti, zadovoljstvo nam je ponuditi povoljnu cijenu, čineći ova vrhunska kolica dostupnima svim vlasnicima kućnih ljubimaca.

Popularni tagovi: kolica za male pse, Kina kolica za male pse proizvođači, dobavljači, tvornica, ekološki prihvatljivi zalihe kućnih ljubimaca, hipoalergeni zalihe kućnih ljubimaca, Netoksični zalihe kućnih ljubimaca, dodaci kućnih ljubimaca, Reciklirani zalihe kućnih ljubimaca, Sigurna zaliha kućnih ljubimaca
Par: Kolica za štene
Sljedeći: Kolica za pse
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti






