Kolica za štene
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Primjena | Male životinje |
| Ostali atributi | |
| Mjesto podrijetla | Anhui, Kina |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Broj modela | HB-PC205 |
| Putovanje i vanjski tip | Kolica za kućne ljubimce |
| Ime proizvoda | kolica za kućne ljubimce |
| Materijal | 600D Oxford tkanina |
| rasklapanje Veličina | 810*490*990 mm |
| Veličina pakiranja | 44*26*61,5 cm |
| Veličina kotača | 5 inča*3 |
| N.W/G.W | 7,1/8,1 kg |
| Maksimalno opterećenje | 15 kg |
| Boja | Prilagođena boja |
| OEM & ODM | Toplo prihvatljivo |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | Jedinica: 1kom/ctn |
| MOQ: 20 kom | |
| Kapacitet utovara: 950 kom/40 HQ | |
| Luka | ŠANGAJ, NINGBO |
| Sposobnost opskrbe | 100000 komada/komada mjesečno |


Ugradnja ventilacijskog prozora izdvaja naša kolica za štence, stavljajući na prvo mjesto dobrobit vašeg psića tijekom svakog putovanja. Ova značajka potiče optimalan protok zraka, osiguravajući svježe i prozračno okruženje za vašeg krznenog prijatelja. Prozor se također može odvojiti, dodajući praktičnost dizajnu, omogućujući vam da prilagodite kolica prema vremenu ili preferencijama vašeg psića.


Prenosivost susreće praktičnost sa sklopivim dizajnom naših kolica za štence. Sklopiva bez napora, ova značajka povećava praktičnost kolica, čineći ih lakim za transport i spremanje kada nisu u upotrebi. Prostrana unutrašnjost nudi dovoljno prostora za udoban odmor vašeg psića, što ga čini savršenim pokretnim utočištem za vašeg krznenog prijatelja.

Popularni tagovi: kolica za štene, proizvođači, dobavljači, tvornica kolica za štene u Kini, Izdržljive zalihe kućnih ljubimaca, ekološki prihvatljivi zalihe kućnih ljubimaca, hipoalergeni zalihe kućnih ljubimaca, Netoksični zalihe kućnih ljubimaca, dodaci kućnih ljubimaca, Reciklirani zalihe kućnih ljubimaca
Par: Kolica za male pse
Sljedeći: Pseća kolica za male pse
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







