
Električni tricikli za starije osobe
Doživite vrhunac udobnosti i praktičnosti s našim električnim triciklima za starije osobe, promišljeno dizajniranim da zadovolje jedinstvene potrebe starijih vozača koji traže pouzdan i udoban način prijevoza. Napravljeni s 25-magnetnim motorom od 500 W tvrtke Zhengxuanbo, ovi tricikli pružaju...
Uvod u proizvod
| Vlast | 501 - 800W |
| napon | 48V |
| Broj modela | XL-JKC |
| Maksimalna brzina | Manje ili jednako 30 km/h |
| Vrijeme punjenja (h) | 7-9h |
| Sposobnost ocjene | Veći ili jednak 25 stupnjeva |
| Kilometraža u vožnji | 50-70 km |
| Koristiti za | Putnik |
| Tip tijela | Otvoren |
| Certifikacija | CE |
| Putnici | 3 |
| Kočioni sustav | Prednji bubanj + stražnji bubanj |
| Veličina gume | 3.00-8 |
| Masa praznog vozila | 100-200 kg |
| Kapacitet nosivosti | 200-300 kg |
| Vrsta vožnje | Električni |
| Naziv marke | DAODEBAO |
| Mjesto podrijetla | Tianjin |
| Veličina | 132*71*65 |
| Ključne riječi | Motorizirani tricikl za odrasle |
| Boja | Prilagođena boja |
| Certifikacija | CE |
| Motor | 500W |
| Kočnica | Bubanj kočnica |
| Kontrolor | 12 cijevi |
| Ubrzati | 28 km/h |
| Maksimalno opterećenje | 200 kg-300kg |
| Logotip | Prilagođeno |
| Sposobnost penjanja | 25 stupnjeva |
| Pakiranje i dostava | |
| Detalji pakiranja | Motorizirani tricikl za odrasle upakiran u kartonsku ambalažu/željezni okvir po izboru |
| Sposobnost opskrbe | 10000 oštrica/oštrica tjedno |


Jusong mala priključna osovina s pet rupa, zajedno s dodatnom baterijom 48/60, nudi prilagodljivost i učinkovitost prilagođenu individualnim preferencijama. 48V-60V univerzalni 12-tube inteligentni kontroler optimizira performanse tricikla, osiguravajući glatku i brzu vožnju. Birajte iz niza dodatnih 48V60/20/32AH inteligentnih punjača s promjenjivom frekvencijom, koji pružaju svestranost i praktičnost punjenja.


Dizajnirani za udobnost starijih osoba, tricikli se mogu pohvaliti hidrauličnom prednjom vilicom motocikla za glatku i kontroliranu vožnju. Podebljani jastuk sjedala od pjene osigurava optimalnu udobnost tijekom duljih putovanja. Sklopivo dječje sjedalo dodaje obiteljski dodir, omogućujući starijim osobama da podijele radost vožnje sa svojim unucima.


Elektroforetska završna obrada povećava estetsku privlačnost tricikla dok dodaje trajnost. Plastični stražnji prtljažnik pruža praktičan prostor za pohranu osobnih stvari, upotpunjujući funkcionalnost tricikla.

Popularni tagovi: električni tricikli za starije osobe, Kina električni tricikli za starije osobe proizvođači, dobavljači, tvornica, Stilski dječji električni motocikl, Djeca bicikala, Automobil visokog napona, Električni bicikli s masnim gumama za odrasle, Dječji automobili upravljani baterijom, Mali e-bicikli
Sljedeći: Električni tricikl bicikl
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
